W świecie marketingu i gładkich słów bądź jak wiedza
29.jpg

W świecie marketingu i gładkich słów bądź jak wiedza – wyzwalająca, dająca poczucie wartości i odwagi, by mieć swoje zdanie.

W czasach pośpiechu, konsumpcji i wiecznym poszukiwaniu akceptacji bądź jak królowa. Królowa zna swoją wartość, nie musi niczego udowadniać. Zabiera głos kiedy ma coś do powiedzenia. Jeśli czegoś nie wie, niczego nie udaje. Nie musi bawić się w gierki i być jakaś. Jest królową, może wszystko, wybiera jednak to, co zgodne z jej wartościami, kierując się zarówno współczuciem, jak i mądrością. Królową może być i jest każda z nas – możemy stać z boku i domagać się bycia usłyszaną lub po prostu pozostawać w centrum, wiedzieć i być ponad to. Gyalmo znaczy królowa, nie bez przyczyny.

Jaki jest stan umysłu Gyalmo? Zadaje pytania, decyduje na podstawie wiedzy, jest świadomy i wolny od zmiennych trendów, odważny, by mieć swoje zdanie… Mówią Ci, że teraz nosi się to, co pojawia się na wybiegach w tym sezonie, ale co jeśli Ty najpiękniej czujesz się w innym kolorze? Mówią Ci, że musisz wybierać mądrze, ale co jeśli to wybór pomiędzy zanieczyszczeniem środowiska a cierpieniem zwierząt? Mówią Ci, że dobre jest tylko to, co naturalne, ale co jeśli naturalne okupione jest bólem żywych istot? Mówią Ci, że sztuczne jest złe, ale czy wiesz dlaczego? Mówią Ci, że musisz kupować świadomie, skąd jednak pewność, że informacja na metce jest prawdziwa? Mówią Ci, że powinieneś znać osobę, która uszyła Twoje ubranie, ale jak ta wiedza pomoże tej osobie? Mówią Ci, że wielkie odzieżowe koncerny wykorzystują ludzi w krajach trzeciego świata, ale czy wiesz jak żyliby, gdyby nie dostali pracy w tej fabryce? Mówią Ci też, że zachłanność Zachodu i globalizacja to wielkie zło, ale czy znasz inne zjawisko, które na wielką skalę wyciągałoby biedne kraje z biedy? Mówią Ci w końcu, że dobrze jest mieć mniej, nie podążać za chęcią posiadania, ale co jeśli czujesz inaczej, czy masz mieć wyrzuty sumienia?


W Gyalmo stawiamy na balans, wiedzę i radość z życia. Wiemy, że każdy z natury chce dobrze. W Gyalmo lubimy Cię takim jakim jesteś, nie chcemy Cię zmieniać, chcemy byś sam mógł zdecydować jakim być i zobaczyć swój potencjał! Zadajemy pytania, podajemy wskazówki, a odpowiedź i znalezienie swojej równowagi pozostawiamy Tobie.

Lubisz zakupy? Nie obwiniaj się. Chcesz popierać wielkie idee? Tym lepiej. Rozsiądź się wygodnie w stanie pełnej świadomości! :)

Zainteresowało Cię nasze podejście? Śledź nasz blog. W kolejnych artykułach między innymi:

  • Między złem, a złem, czyli jak to jest z tymi materiałami?
  • Marketing odzieżowy – wszelkie triki dozwolone
  • Skąd wzięły się kolory
  • Kaszmir - nic dodać nic ująć
  • Recycling, upcycling i cała reszta
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl