Zofia Siwczyńska, właścicielka sklepu internetowego Gyalmo.com, jako priorytet stawia sobie dobro i satysfakcję klienta. Podejmuje wszelkie starania zmierzające do zminimalizowania ilości wysyłanej korespondencji oraz zapewnienia należytej ochrony udostępnionych przez Użytkowników danych osobowych.

Zgodnie z obowiązującą w Polsce Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych mają Państwo prawo do poprawiania swoich danych osobowych (za pośrednictwem Panelu Klienta dostępnego po zalogowaniu na stronie) oraz do żądania usunięcia swoich danych. 

Państwa dane będą przekazywane w przypadku konieczności wynikających ze świadczonych przez serwis Furgonetka.pl usług oraz w szczególnych wypadkach upoważnionym do tego podmiotom na podstawie obowiązujących przepisów prawa. 

Sklep Gyalmo.com stosuje pliki "cookies", które zbierają informacje w celu dostosowania usług do indywidualnych potrzeb Użytkowników oraz służą do tworzenia statystyk. Wyłączenie w opcjach przeglądarki zgody na zapisywanie plików "cookies" może wpłynąć na wyświetlanie strony i powodować utrudnienia w korzystaniu z serwisu.